mgr Kaja Kowalczyk

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, dyplomowanym coachem - absolwentką studiów podyplomowych „Coaching” Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, absolwentką studiów podyplomowych "Psychosomatyka i somatopsychologia" Uniwersytetu SWPS w Poznaniu oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Regularnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach. Obecnie jestem w takcie Akredytowanego Kursu Psychoterapii.

Aktualnie prowadzę prywatną praktykę w Gabinecie Psychologii Zdrowia i Rozwoju Osobistego GROW, współpracuję z Dolnośląską Akademią Rozwoju, a także jestem wykładowcą Wyższej Szkoły Kadr Menedżerskich w Koninie Wydziału Zamiejscowego w Ostrowie Wielkopolskim.

Zainteresowania psychologiczne od początku kieruję w stronę psychologii zdrowia – w zakresie psychoedukacji, profilaktyki zdrowia fizycznego i psychicznego oraz terapii zaburzeń psychosomatycznych.

W swojej pracy pomagam osobom, które z powodów zdrowotnych (i nie tylko) chcą zmienić swój dotychczasowy styl życia.

Począwszy od profilaktyki zdrowia, poprzez redukcję stresu, zmianę nawyków żywieniowych, budowanie motywacji czy dostosowanie się do funkcjonowania w nowej sytuacji życiowej, jak i wspieranie osób chorujących i ich bliskich. Udzielam również wsparcia w rozwoju kompetencji społecznych, a także w dążeniu do osiągania celów moich Klientów.